 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 07, 2009 22:57 Заглавие: |
|
|
| Е като имате толкова модерна апаратура -що не си вземете един генератор на функции както им викат синусоида ,триъгълник и.т.н. ами веднага се обиждаш. Иначе генератори -бол ,но се чудя при такава материална база какви познания имате та не можете сами да си скалъпите нещо ,явно у нас си е все така ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
newmember Нов потребител

Регистриран на: 06 Яну 2009 Мнения: 35 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Мар 07, 2009 23:02 Заглавие: |
|
|
Аз трябва да го направя, не, че не може и готов уред Материалната база не е моя ... Аз разполагам с по малки възможности, но все пак имам и малки познания по някои неща, като гледам недостатъчни или просто не много сигурни засега
И за човека от миналата страница - може и на ps да го пуснем да работи Но наистина us-те бяха приоритет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 08, 2009 0:38 Заглавие: |
|
|
Пак ще ровят в кокалите на Тесла.
Ей, мира не му дават на човека!  _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|