| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Съб Мар 14, 2009 18:17 Заглавие: |
|
|
Разбира се то не е нищо ново,дистанционното може да се програмира за 4 различни неща,TV-DVD-Sat-Audio,слагаш infrared към USB порта на компютъра естественно със съответната програма в която има над 200 000 модела мисля ще беше последно,избираш си модела и програмираш дистанционното,това са специален модел дистанционни италиянски.
Един вид универсално дистанционно,интересното е че можеш да вкараш 4 различни кода и четирите да са активни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Нед Мар 15, 2009 7:49 Заглавие: |
|
|
Не може да не пише модел някъде по него - напиши го та да се запознаем с такова дистанционно и ние. Специално аз чувам за пръв път такова нещо. Или дай линк за инфо някъде в нета за него, ако има. А би трябвало да има... _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Нед Мар 15, 2009 8:06 Заглавие: |
|
|
www.gbs-elettronica.it
В България май нямат сайт но се продават по магазините. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 15, 2009 10:34 Заглавие: |
|
|
а в кои магазини се продава стана ми много интересно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Нед Мар 15, 2009 11:49 Заглавие: |
|
|
Магазина на www.pasatbg.com
но би трябвало и другаде да ги има. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Нед Мар 15, 2009 17:26 Заглавие: |
|
|
То е интересно това решение, както и това, че ти дава възможност да се програмира и да "захване" някой екзотичен или скъп модел, но за едно старо "Funai"- че е скъпичко решение, при положение, че по магазините има в пъти по- евтини. Но всеки си решава... _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
savatv Активен потребител

Регистриран на: 06 Авг 2008 Мнения: 71 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Пон Мар 16, 2009 9:01 Заглавие: |
|
|
Аз ползвам такава програма и съм много доволен най-малкото,което е че
какъвто и телев. да ти дойде за ремонт без пулт винаги можеш да си програмираш.
Пултовете са два вида (madeforyou 4:1) (madeforyou 1:1)-съответно за 4 и за 1 устройство.Предимството им е че ,когато се изтощят батериите и се подменят кода се запазва и не са направени от пластмаса за лигени, както китайските.
Програмата и пултовете си купих точно от pasat. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|