| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 0:35 Заглавие: |
|
|
До къде ни е докарала немотията .. Вчера правих едно захранване на един HP сервер .. така е напраено (анти ремонт) мн нагъчкано .. и т.н. и колегата вика.. ехее над какво си се хванал а навънка сваля - хвърля , и ново  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 0:37 Заглавие: |
|
|
| мармот написа: | На DPM-ките на Божо това най-често им беше проблема  |
Баш,баш.
Иначе за този инструмент говоря-за чоплене из хибридки е незаменим.Както и за всякакви smd-работи.
 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 10:00 Заглавие: |
|
|
Потопи го в оцет за около 5-6 дена и заливката ще омекне и ще се рони като пясък-тогава чопленето става много по-лесно _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 13:46 Заглавие: |
|
|
| ХИС- ките на ИМЕ ги киснех в ацетон ,след 1 ден се ронеха без проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ganevec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 221 Местожителство: русе
|
Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 18:10 Заглавие: |
|
|
| ако го топнеш в кореселин (наи ефтиния на магазина) и смола няма да му остане |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|