| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 9:44 Заглавие: SM8013B-аналог-РЕШЕНО |
|
|
Здравейте,
Някой знае ли аналог на SM8013B ?Чипа е от импулсно захранване 12V / 2000mA за 7" LCD. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор...
Последната промяна е направена от elmondo-ivan на Сря Апр 08, 2009 13:53; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 14:31 Заглавие: |
|
|
emoome monitora не мога да го отворя,не знам защо?А дали някой я е заменял с SG6848 /със или без буква/ и какъв е резултата??? _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 14:42 Заглавие: |
|
|
В момента и при мен не се отваря, а беше посочен точен (изпробван) аналог там. Как пък не го записах да го постна тук  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 14:54 Заглавие: |
|
|
Монитора в момента не работи.
Иначе предполагам това е темата и като се оправи трябва да се отваря-
http://monitor.net.ru/forum/viewtopic.php?t=247037
Това и е съдържанието на въпросната тема,но поне ако е тя-то файдата е малка,щото и другия толкоз ще го намери-
| Цитат: | Павлоград
Участник
Сообщения: 184
03-11-2008 10:43
--------------------------------------------------------------------------------
Микросхема стоит во внешнем БП телевизора Elenberg TV-1007. Подозреваю, что это китайский клон чего-то очень известного. Отзовитесь кто знает. Вот страница из шита.
PageFrom_sm8013.rar 213,18 КБ Скачано: 130 раз(а)
---------------------------------------------------------------------------------
LG-savikdvd
лыжник
Сообщения: 1227
03-11-2008 14:32
--------------------------------------------------------------------------------
http://remont-aud.net/ic_power/ - SM8013B = LD7550B .Проверенно
--------------------------------------------------------------------------------
LG-savikdvd, спасибо огромное.
|
Имам спомени че SG6848 ставаше,ама
elmondo-ivan,драснал съм ти нещо на ЛС. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Сря Мар 18, 2009 16:52 Заглавие: |
|
|
Bojilov е прав.Аналога на SM8013B е LD7550B но проблема е ,че и него го няма на нашият пазар.Затова ако някой е правил замяна със SG6848 моля да пише. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Чет Мар 19, 2009 23:40 Заглавие: |
|
|
Никой ли не е правил такава замяна? _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 13:53 Заглавие: |
|
|
За имформация.След замяната на SM8013B със SG6848D импулсното заработи нормално. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|