| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tigar Опитен потребител


Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 277 Местожителство: Selo SF
|
Пуснато на: Пет Мар 20, 2009 20:49 Заглавие: |
|
|
Взимаш една китайска карафица закривяваш и върха бъркаш с него на шута и дърпаш ,аз до сега само така съм ги оправял.Не се е опънал нито един говорител. _________________ чистене на грешки на автомобили европейско производство, и автоелектроника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Дилян_93 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 163 Местожителство: София/Русе
|
Пуснато на: Пет Мар 20, 2009 21:06 Заглавие: |
|
|
Здравейте.
Един приятел си ги оправяше с тиксо.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Нед Мар 22, 2009 9:07 Заглавие: |
|
|
Карфица или медицинска игла от спринцовка- няма нужда да се забива, само внимателно се боцва и се издърпва _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 22, 2009 10:35 Заглавие: |
|
|
А на мен ми е чудно какво му пречи да си свири така,стига да не седи открит и да дразни чисто естетически. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Den4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 109
|
Пуснато на: Нед Мар 22, 2009 22:26 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички за идеите проблема е решен с тиксо.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|