| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Georgi Iovchev Активен потребител


Регистриран на: 21 Фев 2009 Мнения: 58 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Нед Мар 22, 2009 20:21 Заглавие: Продавам: Усилвател 2х40 Вата |
|
|
Продавам усилвател 2х40 вата във добро състояние има и ниво индикотор но не е вързан. Цена-40 лв.
Сега нямям снимка но утре ще го снимам.
За контакти-Георги тел.0899738259 от Силистра съм. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Georgi Iovchev Активен потребител


Регистриран на: 21 Фев 2009 Мнения: 58 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Пон Мар 23, 2009 17:40 Заглавие: |
|
|
Нова цена 30 лв.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apisabvgd Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 108
|
Пуснато на: Пон Мар 23, 2009 21:57 Заглавие: |
|
|
| има ли бридж тоя усилвател и ако може модел нещо,ако не е самоделка де! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Georgi Iovchev Активен потребител


Регистриран на: 21 Фев 2009 Мнения: 58 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Пон Мар 23, 2009 22:01 Заглавие: |
|
|
Самоделка е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
veso_1970 Нов потребител

Регистриран на: 04 Юли 2005 Мнения: 25 Местожителство: Shumen
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 12:38 Заглавие: |
|
|
Какво е захранващото напрежение, с трафа ли е или само усилвателя, с какви елементи е изпълнен, има ли снимки? Може и на лични. _________________ дръж се с хората така, както искаш те да се държат с теб... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|