| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
chwor Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2004 Мнения: 28
|
Пуснато на: Вто Мар 24, 2009 19:54 Заглавие: |
|
|
| В Метро има цял ред с марката EINHELL. Около 40-50лв - имат си всичко в комплекта(5000-35000 об/мин) и са по добри от RAIDER, които пък се продават е Бриколаж горе долу на същата цена. В Конрад тези които споменаха са доста малки, но много удобни. За тях използвам накрайниците на EINHELL, защото имам и 2-те, но по-малкото по-често. И струва под 8лв. Продават за около 8 лв и стойки(около8 лв. в Конрад) за вертикално разпробиване, но са от някаква скапана сплав и се спуква лесно, така че не ги препоръчвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apisabvgd Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 108
|
Пуснато на: Вто Мар 24, 2009 22:50 Заглавие: |
|
|
| добре кажи в кое метро ги има че и в люлин и на цариградско питах и на двете места викат "знам за какво говориш ама нямаме" иначе видях Айнхел разни неща ама такова никъде нямаше!Иначе райдъра лесно ще го върна!Мерси предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chwor Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2004 Мнения: 28
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 18:35 Заглавие: |
|
|
Не зная в момента къде ги има, но аз моя си го поръчах директно от вносителите на Einhell. Ето адреси за връзка:
[email protected] - Georgi Yordanov
[email protected] - Georgi Yordanov
Преди 3 години цената беше 34,50лв с ДДС + доставка с куриер от Варна. Гаранция 2 г.
Разгледай сайта на Einhell и си избери точно модела за който да питаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Апр 06, 2009 6:59 Заглавие: |
|
|
В конрад има. _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 06, 2009 16:28 Заглавие: |
|
|
| Да 30 лв . ,ама няма кой да отиде и да гледа внимателно ,по лесно е да вика -няма ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimir_ki4ev Опитен потребител

Регистриран на: 10 Юни 2005 Мнения: 513 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 06, 2009 17:50 Заглавие: |
|
|
| Просто са в куфарче.И не се водят флексче,а машинка за гравиране. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|