 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gsi8v Нов потребител

Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 7 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Мар 25, 2009 22:22 Заглавие: |
|
|
не ролката е на каналчето 0.6 и дюзичката си е на 0.6  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gsi8v Нов потребител

Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 7 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Мар 26, 2009 11:44 Заглавие: |
|
|
изтрий
Последната промяна е направена от gsi8v на Пет Апр 03, 2009 18:23; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nedowolen Нов потребител


Регистриран на: 26 Мар 2009 Мнения: 1
|
Пуснато на: Чет Мар 26, 2009 18:20 Заглавие: за измамника gsi8v и неговото Телоподаващо EINHELL 150 |
|
|
| gsi8v написа: | закарахме го в сервиза който работи с практикер да го погледнат момчетата и му смениха някакъв кондензатор сега е по добре ,но не става пак за тая цел която ми трябва само тънка ламарина  |
И понеже не е както трябва реши да го оферираш в раздел продава в автомобилните форуми, така ли. Не чувстваш ли, че постъпваш отвратително. А може би си помисли, че в автомобилните форуми е бъкано с малоумници като тебе, които на драго сърце предвид кризата и това, че си закъсал ще се смилят и ще ти броят 400 кинта за нещо неработещо. Жалко е, че си си помислил това.
Пускам този пост за да разберат уважаемите колеги Модератори, че е бъкано с некоректни юзъри като gsi8v, заради които страдат нормалните хора.
А ти смешник имаш невероятния късмет, че никой не го купи. Не мога да си те представя да беше успял да излъжеш някого от някой от автофорумите, където си се регистрирал като mavro1978. Пумияр. Искрено се надявам да си остане твое това телоподаващо и да ти е вътре, че си се набутал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Мар 26, 2009 19:08 Заглавие: |
|
|
Господата модератори разбраха че си недоволен,че пишеш с пяна на устата,че не си прочел правилника на форума.А сега господата модератори смятат и да поразбереш как е в бан-листата на форума.
Без значение кой крив,кой прав,кой коректен,кой не-писането с подобен тон,грубите и вулгарни квалификации и незачитането на правилата на форума не мисля да ги толерирам по никакъв начин.
У лево!  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gsi8v Нов потребител

Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 7 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Мар 26, 2009 20:04 Заглавие: |
|
|
| изтрий |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|