 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Мар 28, 2009 20:09 Заглавие: |
|
|
| Pesho написа: | | Към модератора - припомни ми кога друг път съм предупреждаван, че нещо не се сещам?! |
Айде не се прави на "цапнат с мокър парцал де",айде не се прави....
Много бърже мога да ти припомня
Тази тема-пост номер 5
Тази тема-пост номер 8
И още сумати пъти когато постове са ти коригирани без да ти се прави забележка.Поне аз лично-най-малко 4-5 пъти...
Мисля че нормалните хора разбират даже и без да им се прави изрично забележка и като видят че постовете им се откоригират се замислят "защо така аджеба и с какво съм в грешка" и отиват и зачитат правилника на форума.
Получаваш една седмица почивка през което време дано благоволиш да се запознаеш с правилника на форума.Следващия път почивката ще е безсрочна,щото сериозно почна да ми писва от хора правещи се на ударени
То бива нагло,бива ама...  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|