| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 10:12 Заглавие: |
|
|
Пасна му дистанционното от снимката-KKY267,но не мога да вляза в сервизен с бутона Q.VIEW .Приемам идеи всякакви |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 10:16 Заглавие: |
|
|
Прочете ли внимателно какво е писал mitachi
И още нещо - какво точно означава "пасна"?
Точно ли?
Писах вече по-горе, че двата пулта са мноооого близки особенно в основните си неща.
Разликата е в детайлите.
Бутоните от горните два реда съответстват ли си на надписаните функции? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 10:23 Заглавие: |
|
|
| Пулта изпълнява всички функции.Прочетох че се влиза с няколкократно бавно натискане на бутона q.voew-в моя случай или tv/av-за другото дистанционно,но когато го натискам само минава на av и обратно на tv |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 10:46 Заглавие: |
|
|
Натискаш меню и после другия бутон. Равномерно с период около 1секунда. Не чак толкова бавно. Особено е малко докато хванеш периода. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 10:59 Заглавие: |
|
|
| ivan76 написа: | | ...Прочетох че се влиза с няколкократно бавно натискане на бутона q.voew-в моя случай или tv/av-за другото дистанционно,но когато го натискам само минава на av и обратно на tv |
Или много сложно пишете или аз вече съвсем съм изкуфял и не ви разбирам сложния начин на изразяване.
mitachi е написал, че с пулта KKY267 (без буква B) бутона за влизане е | Цитат: | | Става и с 267 - бутон TV/AV |
От това което си написал на мен ми е трудно да схвана кой е твоя случай
П.П. Интересно ми би било ако след ден - два като ти попремине прочетеш пак какво си написал дали ще разбереш същия смисъл който влагаш сега.
Последната промяна е направена от RC на Сря Апр 08, 2009 11:13; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 11:12 Заглавие: |
|
|
Пробвай и това, то знае ли вече човек с тия китайски телевизори.
Press MENU button to display the main menu, then press RECALL button five times continuously to enter factory mode. Press 0 button, then RECALL button to exit factory mode. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 11:16 Заглавие: |
|
|
| Влязох в сервизен с меню и tv/av ,запаметява пак с tv/av-всичко е ок.Благодаря на mitachi и всички отзовали се |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Апр 08, 2009 11:24 Заглавие: |
|
|
Което означава, че най-вероятно точния пулт е KKY267B, въпреки твърденията ти, че:
| ivan76 написа: | | Пулта изпълнява всички функции. |
П.П. Поредната объркана тема от която не става ясно "що ручАхме жабетата"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|