| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Мар 06, 2005 22:41 Заглавие: Samsung VCR+TV |
|
|
Колеги, много ви моля ако някой има информация как може да се присади звук на телевизор внесен от Англия, който работи само 6 MHz.
Процесор - TDA 9381PS N2 3 |0854 SPM 744 WOT1
Влизам в сервизния режим, но със смяна на опциите не мога да го активирам дори да заработи на 5.5MHz. Трите банда на тунера си работят нормално.
Благодаря на всички предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Мар 06, 2005 23:15 Заглавие: |
|
|

Последната промяна е направена от REMZ> на Пон Май 30, 2005 22:10; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Мар 07, 2005 0:05 Заглавие: |
|
|
| наистина CZ в сервиза ги има но не реагират на практика както и да ги сменям. номера с 32 пин SIF ON и квазосинфазната приставка не става |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Мар 07, 2005 8:59 Заглавие: |
|
|
Наскоро ми се наложи да се боря със същия пробем. Сменяваш ПАФ с широколентов, сменяш кварцовия филтър 6.0 с 5.5, добавяш филтър 6.5 Мхц и чак тогава се занимаваш със сервизното меню (ако запоиш филтрите 5.5 и 6.5 в паралел, може и да не се наложи да влизаш в сервизното меню)
Успех _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Мар 10, 2005 19:23 Заглавие: проблема е решен |
|
|
| проблема е решен с презапис на паметта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|