| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Пон Апр 13, 2009 20:09 Заглавие: Схема за TV ELITE модел 21EF74 |
|
|
| Всичките електролити съм ги подминил още когото ми писа Филипов . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Апр 13, 2009 20:18 Заглавие: |
|
|
какво става на базата на хоризонталния при пускането? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Пон Апр 13, 2009 20:28 Заглавие: Схема за TV ELITE модел 21EF74 |
|
|
| Напрежението е нула . Не съм ползвал осцилоскоп щото си преустройвам сервиза и всичко ми е .............. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Апр 13, 2009 23:14 Заглавие: Re: Схема за TV ELITE модел 21EF74 |
|
|
| plamen353 написа: | | Всичките електролити съм ги подминил... | A кои всички не се разбира.И аз да потретя ,а двата филтриращи по 100мF на + и - на захранването на ВО(вертикално отклонение ) сменя ли ги? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 14:53 Заглавие: |
|
|
Гошо няма да потретваш ами ги показваш ето така
 _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 15:12 Заглавие: |
|
|
В краен случай прескочи до Русе, смени кондерите, виж какъв е тоя оптрон V349T и снеми и напиши състава по китайския метод  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 18:11 Заглавие: Схема за TV ELITE модел 21EF74 |
|
|
| Колеги извинявам се за тона но наистина когато бях написал че съм подменил всичките кодезатори , аз наистина съм ги подменил . Проблема се оказа в лоши спойки на процесора . След внимателен оглед под лупа се оказа че много от спойките са в много лоши . Внимателно го презапоих и телевизора тръгна . В момента искам наистина да снимам това шаси с цифров апарат за да видите за какво китайче става на въпрос - навсякъде лепенки с тяхните надписи , даже има и по транзисторите по стабилизаторите но за жалост повечето от тях съм разлепил за да си изясня нещата . Благодаря Ви за това че се отзовахте . Дано да няма убидени от мен . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Сря Апр 22, 2009 22:19 Заглавие: |
|
|
| Сигурно малко закъснях с моя съвет но сега се сетих за подобен проблем при мен на същия модел . След голяма лутане и смяна на електролити зайчето се оказа при кондензаторите 15nF в захранването. Сега не се сещам за точната им номерация по шасито. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|