| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jk2 Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2009 Мнения: 6
|
Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 14:04 Заглавие: |
|
|
Здравейте,
направих няколко снимки, една на самия адаптор с кабела и няколко на характеристиките, мисля че се разчитат. пак напомням, че този кабел се мушва в една конзолка (като поставка), в която се слага уредът да се зарежда.
http://prikachi.com/files/743624n.jpg
http://prikachi.com/files/743518j.jpg
http://prikachi.com/files/743519S.jpg
http://prikachi.com/files/743528l.jpg
Не съм го разглобявал, но в един магазин го премериха и ми казаха, че 100% е изгорял и че няма как да се поправи (трябва нов). а такива оригинални адаптори в БГ (дори в чужбина) няма, има само гневни коментари на други пострадали като мене, които обвиняват philips, че правят продукт, който се предполага че ще ползваш докато пътуваш и т.н. и който работи само на 110v.....
Насочете ме към някой сервиз или човек дори в София който може да направи такъв адаптор (или да приспособи купешки адаптор най-добре). Също ще съм благодарен за съвети дали адаптор с по-голям волтаж/ампераж ше свърши работа (не искам да изгоря и самата самобръсначка ). Идеята е да ползвам същия кабел, който да се свърже към друг адаптор (в интернет намерих такъв случай и очевидно това е решението). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 14:37 Заглавие: |
|
|
Трябва ти адаптерче с изходно постоянно напрежение 4-5 волта и осигуряващо ток 100-тина милиампера и някой който да ти смени кабела с куплунга спазвайки отбелязаната полярност.
Зарядно за GSM също би свършило работа.
Разгледай тази тема или Потребителите сортирани по подходящ начин и си избери някой. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jk2 Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2009 Мнения: 6
|
Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 19:12 Заглавие: |
|
|
| Много мерси, RC, само ме интересува дали амперажът може да е и по-голям защото повечето адаптори които успях да открия са поне 500mA. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hunter_88 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Фев 2008 Мнения: 169 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Съб Апр 11, 2009 19:14 Заглавие: |
|
|
| Да може консуматора си дърпа колкото му е нужно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jk2 Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2009 Мнения: 6
|
Пуснато на: Нед Апр 12, 2009 19:30 Заглавие: |
|
|
В такъв случай май ще се оправя и сам, при положение че процедурата опира до свързването на две жички само дано не объркам плюса и минуса  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jk2 Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2009 Мнения: 6
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 17:53 Заглавие: |
|
|
Привет отново,
купих си някакво обикновено зарядно за телефон, разглобих го и сега остава да свържа жичките, но наистина има ли начин как да разбера коя с коя жичка да свържа (шансът е 1 към 2 ) или ще ми трябва специален инструмент? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 18:39 Заглавие: |
|
|
Качи снимка/и на това което си купил.
Да те проконтролираме  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 21:55 Заглавие: |
|
|
Купи си един мултицет от 5-10 лв. никога не е излишен на един мъж...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|