| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
powerled Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2007 Мнения: 281 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Апр 13, 2009 19:15 Заглавие: ПРОДАВАМ КОНДЕНЗАТОРИ ЗА ФИЛТРИ НА ТОНКОЛОНИ и др. |
|
|
МБГО-2 - параметри - 10мФ/160В-х1.50лв - кутия 24 штук
Минимално количество 1 кутия
Над 3 кутии -10% отстъпка
Над 10 кутии -20% отстъпка
МБГО-2 - параметри - 30мФ/160В-х3.00лв - кутия 10 штук
Минимално количество 1 кутия
Над 3 кутии -10% отстъпка
Над 10 кутии -20% отстъпка
За производителите на филтри и озвучителни тела:
Има достатъчни количества да произвеждате..... цял живот
контакти на [email protected]
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 13, 2009 20:21 Заглавие: |
|
|
На български е "кутия 24 броя"  _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 12:27 Заглавие: |
|
|
| Коя година са произведени ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
powerled Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2007 Мнения: 281 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 15:55 Заглавие: |
|
|
| Пресни са .... февруари 1990 год. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 18:46 Заглавие: |
|
|
Тия са безсмъртни, досега не съм срещал дефектен такъв при нормална употреба. Да не те притеснява кога са произведени  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 18:56 Заглавие: |
|
|
Тия не са електролитни и може да се каже че възрастта (почти) не им пречи.
Метало-Бумажний Герметическии Опресован. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Апр 14, 2009 19:17 Заглавие: |
|
|
Извинявам се за офтопика, но се сещам /пак/ за лафа на мой познат, как руснаците си правели ракетите с топлинно насочване
Та слагат транзисторите в електрониката, изстрелват ракетата, тя гърми, транзистора минава през самолета, пада на земята, руснака го намира и го слага в следващата ракета  _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
powerled Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2007 Мнения: 281 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 16, 2009 14:03 Заглавие: |
|
|
Благодаря за добрите изказвания.
Мога да дам безплатна мостра.
(Ако някой иска да провери качеството или да отвори кондензатора за да се увери че е направен добре....)
Весели празници |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Чет Апр 16, 2009 14:22 Заглавие: |
|
|
Все пак аз съм си имал работа с изсъхнал такъв кондензатор (от едни колони "Амфитон"). Дрънкаше все едно е пълен с пясък.
(но това не е точно по темата) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
powerled Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2007 Мнения: 281 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Апр 21, 2009 12:13 Заглавие: |
|
|
Да не е бил с ниско работно напрежение?....
При 160V работно напрежение на кондензаторите мощността на стъпалото трябва да е киловати за да може амплитудата на изхода да се качи над 160V (при 4 или 8 ома) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|