 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Апр 20, 2009 18:42 Заглавие: |
|
|
От динамото на колата ти е според мен и масите.. Имаш ли усилвател към CD То?Масата на компа , и всичко там което си сложил.. я прекарай през един резистор ~1Om поне 10W би трябвало да спре При правените авто усилватели едно време имахме такива проблеми и като се раздели входяща от изходяща маса през резистор.. се оправяше. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klez Нов потребител

Регистриран на: 15 Апр 2009 Мнения: 8 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Апр 21, 2009 12:20 Заглавие: |
|
|
ами нямам отделен усилвател, самото СиДи го ползвам като усилвател! ще опитам довечера тоя вариант с съпротивлението и ще пиша! мерси пак за съвета |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klez Нов потребител

Регистриран на: 15 Апр 2009 Мнения: 8 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 25, 2009 0:02 Заглавие: |
|
|
мммм не стана с резистор на масата, утре ще обиколя магазините за аудио за коли да потърся филтър...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|