| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
famoza7 Нов потребител

Регистриран на: 26 Юли 2006 Мнения: 34 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 22, 2009 18:41 Заглавие: |
|
|
| Страшно много ти благодаря !!!! Ще го имам в предвит !! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
famoza7 Нов потребител

Регистриран на: 26 Юли 2006 Мнения: 34 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Апр 25, 2009 19:08 Заглавие: |
|
|
Имам само един въпрос Намерих си в къщи едно универсално дистанционно модел "URC22B" Мого ли да го ползвам за PHILIPS ресивъра? И ако става какъв код да му задам ??  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 25, 2009 19:17 Заглавие: |
|
|
За можене - може но се съмнявам, че резултата ще те удовлетвори от това което евентуално ще излезе (ако излезе).
Въпросния "китаец" има процедура за "Autosearch".
Поразрови из форума - описвано е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
famoza7 Нов потребител

Регистриран на: 26 Юли 2006 Мнения: 34 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Апр 25, 2009 19:54 Заглавие: |
|
|
БЛАГОДАРЯ !!!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
famoza7 Нов потребител

Регистриран на: 26 Юли 2006 Мнения: 34 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 10:45 Заглавие: |
|
|
Извинявай за нахалството,но ще можеш ли да ми кажеш от къде мога да намеря пълната схема за ресивъра защото проблема на RDS-а явно не е в пускането а някой елемент е заминал. Благодаря ти предваритерно !!
Като искаш да ти се праща някаква документация си оправи мейла от профила |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 10:53 Заглавие: Re: ресивър PHILIPS RF 969 |
|
|
| RC написа: | ...Може би не е лошо да се потърси и схема на техниката и да се види RDS-а къде е. В смисъл в отделен чип или ...
Или поне да се види каква е елементната база вътре. |
Ако знаех, нямаше да пиша това няколко поста по-горе.
Най-малкото трябва да се потърси, дали ще се намери
Аз лично в такава ситуация бих го отворил и поразгледал елементната база. И нещата вероятно ще се изяснят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|