 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Съб Апр 25, 2009 2:19 Заглавие: |
|
|
С никого не искам да споря но не зависи ли и къде ще се използват тези филтри за професионални цели или за любителски.За професионалните знам че затихването трябва да е минимум -30 Db..А пък и мисля че професионалните изделия са по добри от любителските и така мисля че който иска да има нщо хубаво трябва да се сстреми към професионалното а не да направи нещо и да каже ето на имам.Така че избора нека да е на колегата който иска да направи нещо. _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 25, 2009 20:36 Заглавие: |
|
|
Препоръчвам на всеки тук да изтегли архива на проекта от линка, любезно даден от ИвПав, и да прочете бумагите.
Извънредно полезно е, и ще вдигне отношението сигнал/шум в този тред неимоверно  _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 10:57 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Препоръчвам на всеки тук да изтегли архива на проекта от линка, любезно даден от ИвПав, и да прочете бумагите. |
Аз пък ще ти препоръчам да прочетеш отначало темата и да видиш кой пръв даде този линк ,не че нещо ,но да бъдем точни ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|