| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Georgi Iovchev Активен потребител


Регистриран на: 21 Фев 2009 Мнения: 58 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 11:52 Заглавие: Продавам 2 бр. ултравиолетови луминисцентни лампи-Продадени |
|
|
Продавам 2 бр. ултравиолетови луминисцентни лампи. 3,50 лв / бр.
Тел.0899738259 Намират се в Силистра, но обявата важи за цялата страна. За други населени места доставката ще става чрез куриер с наложен платеж.

Последната промяна е направена от Georgi Iovchev на Нед Апр 26, 2009 20:44; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 11:56 Заглавие: |
|
|
Много яко светят Толкова яко, че един приятел решил да си сложи такива зад аквариума с рибките, понеже му харесала светлината  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 13:06 Заглавие: |
|
|
И "светят"- ултравиолетово, казваш!?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 13:15 Заглавие: |
|
|
Светенето вътре е като дъга от електрожен. Трябва ли да спомена че въпросния приятел се събудил посреднощ, не успял да си отвори очите и се разпищял жестоко от уплаха И после намерил рибките да плуват като шамандури с коремите нагоре  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 13:16 Заглавие: |
|
|
Твърде вероятно е.
Ако даде снимка в по-близък план около единия край където трябва да се вижда типа на лампата ще стане ясно за какво може да се ползва.
Примерно така:
Не въднъж е имало питания "От къде да купя ...." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Georgi Iovchev Активен потребител


Регистриран на: 21 Фев 2009 Мнения: 58 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 15:03 Заглавие: |
|
|
Буквите са избеляли но се чете
пише:
TUNGSRAM
15W GERMICID "F"
17c.
А на другата пише:
TUNGSRAM
15W GERMICID
.. 15w VP .. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 17:35 Заглавие: |
|
|
| Това са бактерицидни лампи ,подобни имаше и в някои модели кухненски абсорбатори ,навремето си правих с такава изтривалка за UVEprom ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Апр 26, 2009 17:59 Заглавие: |
|
|
Точно де
В зъболекарските кабинети ги ползваха,ако не се лъжа.И по болниците въобще. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|