| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Апр 30, 2009 8:17 Заглавие: |
|
|
За да запазиш идеята на схемата, без да се увеличат пулсациите направи това което съм начертал. Това което си направил с ценера не е правилно, той не е в режим и може да има проблеми!
 _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Апр 30, 2009 12:22 Заглавие: |
|
|
| Хубаво си го начертал ,ама човека му е дефектирал в минусовия клон ,пък и щом с ценер и 100 ома няма повишаване на пулсациите ,и със 2-3 К няма да има ,иначе и аз щях да му предложа Т филтър за да ги намали ,но няма смисъл ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 30, 2009 12:37 Заглавие: |
|
|
| BF245C се продава в KSP,като гледам обаче този с "В" е по близък до 2SK34,той също се продава там..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пет Май 01, 2009 7:19 Заглавие: |
|
|
Сложих 2.7 ком и няма пулсаций и други проблеми.Бутнах малко делитела за да го докарам на 61 волта колкото е другото рамо и така го здадох.Благодаря за мненията и препоръките на всички.Хубави празници.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|