| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 27, 2009 21:03 Заглавие: Продавам доста говорители... |
|
|
Здравейте,реших да поразчистя вкъщи и има за продажба следното:
1.TVM ARN-188/05 4OHMS - 2 бр(на единия вероятно ще му трябва ремонт на бобинката - нещо задира и прекъсва, другия е идеален - и двата са в перфектно визуално и техническо (без първия)състояние.
http://reproduktory.tvm-valmez.....-p-59.html
2.Biema BMH-1301 - 4бр - всичките в идеално състояние ползвани са само двете,другите са неизползвани.
http://www.tpetrov.com/search......MH1301+M
3.VISATON T-250 - едноканален 10" басговорител 31-2000хц 130вт 4ома в отлично състояние - добре направен говорител става и за авто и за домашен суб.Повече инфо:
http://www.visaton.com/de/chas.....v/402.html
Намират се в София, но няма проблем и до друг град с куриер.
Цени:
1 = 25лв (за двата ВГ)
2 = 15лв (за четирите ВЧ)
3 = 40лв (определено).
За контакт:
тук(ЛС) или на 0888745214 Явор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 27, 2009 21:24 Заглавие: ре: |
|
|
| Номер 3 - продаден!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Апр 30, 2009 10:31 Заглавие: |
|
|
ех,че несериозни има...
Единствено Визатона е наличен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Май 04, 2009 10:18 Заглавие: ре: |
|
|
Визатона продаден ,
налични двата ТВМ арн-188 и ВЧ Биема -4бр цена накуп - 40лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Май 06, 2009 10:18 Заглавие: нова цена.. |
|
|
| Нова цена - 35лв накуп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|