 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emilm Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 761
|
Пуснато на: Пет Май 08, 2009 12:41 Заглавие: |
|
|
А бе хора,що се карате като и двата варианта са възможни,въпрос на вкус казало кучето и си облизало ..... .Към входа на усилвателя показва големината на вх.сигнал,а към изхода ясно какво,нека човека си избере какво иска да контролира |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Май 08, 2009 12:52 Заглавие: |
|
|
 _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gakal Опитен потребител

Регистриран на: 17 Мар 2007 Мнения: 687 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Май 08, 2009 17:00 Заглавие: |
|
|
| Ето ти две схемки от мене.Препоръчвам ти да си направиш индикатора с логаритмична скала.Втората схема съм си я правил за моя тестов товар , работи много добре и има "защита от претоварване"- светодиода |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Май 08, 2009 19:08 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | Какво си измислям ... че има индикатори, които не са вързани към изхода ли
И това си измислям |
Никъде не съм казал ,че не може да се вържат и на друго място индикаторите ,но ако е чисто стъпало е най добре на изхода .Измислицата ,звучеше така :
| Цитат: | Божееее боже ... не ми се мисли какво ти представлява усилвателя, щом ще свързваш стрелкови индикатор или какъвто и да било такъв по изходите
За сведение - индикаторите взимат сигнал от предусилвателната част |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|