| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Май 05, 2009 18:23 Заглавие: Продавам 2 ДВД плейъра...x17,50лв |
|
|
Продавам 2 ДВД плейъра CyberHome CH-DVD 402 черни,четящи идеално,без дистанционни са.Намират се в София.Цена - 30лв/бр.Характеристики:
PRODUCT FEATURES:Disc Formats: DVD, CD, MP3, CD-R / RW, VCD, JPEGs;10 bit Video D/A Converter;96 kHz / 24 bit Audio D/A Converter;AC-3 / dts Digital Output;PAL / NTSC Dual TV System;SCART Connector;RGB Output over SCART;S-Video Output;Prologic Stereo 2 Channel Audio Output;Optical / Coaxial Digital Output;Slide Show for JPEG pictures;Sound Key Control;CD-Sound Effect Feature;Program Menu for Audio-CD;Bookmark Features;2-4, 1/2-1/4 Zoom Function;2-16 x Quick back and forward;1/2 - 1/4 - 1/8 - 1/16 Slow-Motion;MP3 Playlist;Multi Language On Screen Display (OSD);Multi Language Operating Instructions;Quick and Slow Forward / Backward Play;Repeat Section A to B, 1/All;Rating Level;Multi Language (depends on title);Subtitle (depends on title);Multi Angle (depends on title);16: 9 / 4: 3 TV Screen Selection;Playlist;Playback Repeat;2, 3, 4, 1/2, 1/3 1/4 Zoom Function.Който вземе двата - обща цена - 50лв.
http://www.dealtime.co.uk/xPF-DabsValue-DVD-MP3-VCD-Player-in-21202228
Последната промяна е направена от yavkata на Нед Юни 28, 2009 21:43; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 07, 2009 7:58 Заглавие: ре: |
|
|
| Явно цената е фактор - намаление на цената - 30лв.бр. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 09, 2009 18:02 Заглавие: re: |
|
|
| Ако някой вземе двата - 50лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Май 13, 2009 7:29 Заглавие: Re: ! |
|
|
Ако някой вземе двата - 50лв.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Май 15, 2009 9:10 Заглавие: |
|
|
45лв за двата,пращам с куриер |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Май 19, 2009 12:07 Заглавие: |
|
|
DVD-тата плейват идеално мп3 - ки и всякакви записвани дискове. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
азазелло Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2008 Мнения: 137 Местожителство: Ст. Загора
|
Пуснато на: Вто Юни 16, 2009 9:41 Заглавие: |
|
|
15 лв за 1 бр??
Пазарлъците на лични |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юни 28, 2009 21:41 Заглавие: Нова цена!!! |
|
|
| Ех,че несериозни хора има,нова цена 35лв за двата плейъра. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
азазелло Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2008 Мнения: 137 Местожителство: Ст. Загора
|
Пуснато на: Пон Юни 29, 2009 9:17 Заглавие: |
|
|
Ами, чаках те 5 дни да го пратиш, няколко ЛС изписах и все обещаваше.....и в Еконт проверявах.
/сори към модераторите, но репликата му бе на всеослушание.../ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 03, 2009 21:23 Заглавие: re: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|