 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bg20 Нов потребител

Регистриран на: 21 Апр 2009 Мнения: 5 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Май 08, 2009 10:56 Заглавие: Продавам чисто нов диктофон Panasonic RN-202 20лв + бонус |
|
|
Продавам чисто нов диктофон Panasonic RN-202.
Произведен в Япония.
Цена 20 лв.
Цената му в магазина е 73 лв.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=00000430
+ бонус чисто нов Touch Screen Digital Data Bank
Нещата се намират в София.
За контакти на Л.С.
Приятен ден на всички.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bg20 Нов потребител

Регистриран на: 21 Апр 2009 Мнения: 5 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Май 22, 2009 17:54 Заглавие: |
|
|
| Продадени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|