| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pilgrim Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2007 Мнения: 347 Местожителство: wild,wild world
|
Пуснато на: Нед Май 24, 2009 12:58 Заглавие: |
|
|
Присъединявам се към ELP-.любопитен съм какви букви има пред 7272
Аз плахо бих споменал SN 7472 _________________ Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Май 24, 2009 19:02 Заглавие: |
|
|
| Автора може ли да каже какви тригери е ползвал ,че надписа нещо е замазан 7476 ли пише ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Пон Май 25, 2009 1:01 Заглавие: |
|
|
Съжелявам колеги но съм направил грешка.Приемам че тригерите са от 74 серия.Но какво значение емат буквите преди 74.Те зависят и са на фирмата производител.Но какво значение имат дали тригерите са 7472 или 7476.не е ли по важен синтеза за нашия млад колега отколкото подмятанията на колегите в предните постове. .Ако зо вас е елементарно кажете на колегата какви ПИК-ове или процесори да използва клегата
Не е ли по добре да се помогне на колегата да се научи да прави синтезиране на цифрови схемии да правите коментари ако синтеза ми не е правилен  _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YAMAHA88 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 121 Местожителство: VARNA
|
Пуснато на: Съб Май 30, 2009 21:32 Заглавие: |
|
|
| Оправих схемата ако някой се интересува мойе да я погледне в attach |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|