Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с тв тунер - USB TV Box UTV330+
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Daughtry
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 07 Юни 2009
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 13:58    Заглавие: Проблем с тв тунер - USB TV Box UTV330+ Отговорете с цитат

http://www.pc210.com/prohtml/48-124-5682-UTV330.html

Правя всичко както трябва. Инсталвам драйверите, конектвам тунера в компа, инсталирвам му програмата - TVHome Media. включвам кабелите в телевизора и нищо не става.... Няма нито сигнал, нито нищо.. Как да го оправя?

Като дам на AV и SV ми тръгва аудио, а видео не... А иначе на TV нищо не тръгва... Конектнал съм сички кабели, ала...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004
Мнения: 2505

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 16:42    Заглавие: Re: Проблем с тв тунер - USB TV Box UTV330+ Отговорете с цитат

Daughtry написа:
...включвам кабелите в телевизора...

Би ли обяснил какъв точно кабел(и) включваш в телевизора?
_________________
All Rights Reserved
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Daughtry
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 07 Юни 2009
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 17:44    Заглавие: Re: Проблем с тв тунер - USB TV Box UTV330+ Отговорете с цитат

Еми тези, които ми бяха към тунера, когато го купих. Там с жълто, червено и бяло...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 18:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Антена (кабелна) включи ли му? Избра ли каналите? И за какво го свързваш с телевизора?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Daughtry
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 07 Юни 2009
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 18:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Е какво трябва да включвам кабелната в рутера, така ли? Няма ли друг вариант?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 18:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Daughtry написа:
...кабелната в рутера, така ли? ...

Какъв рутер бе човече Shocked
И от къде ще дойте това което очакваш да видиш ако не му боднеш антена или кабелна в box-a?

П.П. И се отговаря с този бутон!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Фев 2006
Мнения: 3738
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Хората те молят да напишеш нещо смислено .Задават конкретни въпроси.
Начина по който си задал въпроса си предполага такива отговори.
Напиши каква е видеокартата на компа ти/какви видео изходи има/.Как си реализирал връзката Кабелна >тунер>комп >телевизор.Защо си избрал такава конфигурация.
Иначе завираш жълтото и червеното отзад на рутера и си готов.
_________________
"Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4947

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 18:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам същия тунер, ползвай го само през USB входа. Остави там червени и жълти. И си провери в менюто на програмата всички отметки, просто я "разцъкай" за да се запознаеш с възможностите и. В диска при мен програмата е GADMEI TVR.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daughtry
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 07 Юни 2009
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се, обърках се... Не рутер, ами тунер... Моя грешка.. Та чудя се, няма ли начин да гледам едновременно и на компа, и на телевизора. Да речем да гледам на телевизора, а на компа да се записва това, което гледам. И, ако няма такъв вариант, защото когато бодна кабелната в тунера, картината ми излиза черно-бяла?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Daughtry
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 07 Юни 2009
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

pamporov написа:
Имам същия тунер, ползвай го само през USB входа. Остави там червени и жълти. И си провери в менюто на програмата всички отметки, просто я "разцъкай" за да се запознаеш с възможностите и. В диска при мен програмата е GADMEI TVR.


И при мен програмата се казва така. А иначе аз през УСБ - то конектвам турена в компа. Става въпрос, че като сложа кабелната в тунера и картината ми излиза черно-бяла, а иначе се чудя дали няма начин да гледам и на тв- то и на компа.. :d

P.P. Сори, че малко се повторих с тея два поста, ама...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals