| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sjilx Нов потребител

Регистриран на: 09 Юни 2009 Мнения: 5
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 19:49 Заглавие: цена на монитор за лаптоп |
|
|
Един приятел има проблем с лаптопа. Счупил си е монитора и сега трябва да го носи на поправка.
Та той има лаптоп ACER Extensa 5220. Да ви питам колк острува поправка с нов монитор и има ли някой, който да продава и на каква цена?
Мерси предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юни 09, 2009 20:51 Заглавие: |
|
|
Честито на печелившите.По добре да иде да си купи нов лаптоп.Тоя дисплей струва не по малко от 250евро и едни приятни хора от оторизирания или както там се казва ще му скъсат нервите.Ако за същия приятел става дума ето тук
са му отговорили. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ilian359 Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2004 Мнения: 509
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 8:13 Заглавие: |
|
|
Това цена със ДДС ли е и включва ли монтажа и форматирането/ако се наложи/ _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ilian359 Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2004 Мнения: 509
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 9:44 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | ....и форматирането/ако се наложи/ | Това пък защо? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 9:55 Заглавие: |
|
|
Задавам заядливо въпроса защото нещо напоследък на доста от сайтовете пише едни неща пък после се оказва мамата си джаса.Давам пример -отивам в един магазин ,няма да споменавам имена ,да си купя два глупави PT152/800R обявени иначе за стотинки а се оказва че това било за еди колко си бройки а за две бройки било 6лв и кусур за бройката и то без ДДС .Да не пиша като се опитах да поръчам две пантички и една батерия за гореспоменатата фирма та оторизирания много любезно докараха цената около 300евро и после много нелюбезно си говорихме ,дип че ме мързеше да ходя на майната си да се видим очи в очи.
Ей такива неща.Дано пишещия тая тема да е намереил при вас това което търси.
Пампоров ,не всички матрици стават едно към едно.Понякога се налага преформатиране ,препрограмиране или както там се нарича на настройките на графичния процесор. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций
Последната промяна е направена от pepi_voinishki1957 на Сря Юни 10, 2009 9:58; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|