| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юни 02, 2009 18:22 Заглавие: Има ли в София сервиз поддържащ Pentax фотоапарати |
|
|
| Става въпрос за Optio M20 паднал и обектива се блокира от удара . Прегледах темата за сервизите ,но мисля че ще трябва да се поръчва нов обектив ,или поне механиката на зума ,някой може ли да каже къде ,как и колко . Благодаря ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Юни 02, 2009 20:34 Заглавие: |
|
|
| Звънни на Веселина Драганова 980 83 10 . (Дондуков 51 ) Някъде имам и GSM . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юни 04, 2009 18:50 Заглавие: |
|
|
| Вече поръчах новия обектив ,благодаря на Toltek ,за останалите които не знаят -сервиза се казва ЛАС сервиз -при южния парк ,поддържа Pentax и още много други фирми да не ги изреждам ,предполагам ги знаете ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 18:17 Заглавие: |
|
|
| Тежко и горко на тези колеги с тези фирми доставчици - новия обектив правеше снимки с хоризонтални светли ивици ,оказа се дефектен затвора и се наложи да го разглобя ,почистя и раздвижа ,след което нещата се оправиха. Пробутват залежала или рециклирана стока за резервни части ,после топката остава в сервизите ,хайде няма да споменавам доставчика ,но мисля ,че доста хора ще се сетят за кой става въпрос ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 18:19 Заглавие: |
|
|
Вече знам още един сервиз за фотоапарати - при ELP  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 19:15 Заглавие: |
|
|
| То и сервиза е като доставчика. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 22:40 Заглавие: |
|
|
Marmot ,надявам се не визираш новия дето Toltec го е открил !
BTW апарата е на дъщеря ми ,затова си поиграх с него ,иначе .... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 23:47 Заглавие: |
|
|
| Разбира се,че не.Явно не съм се изразил правилно,за което се извинявам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|