| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hakter Нов потребител

Регистриран на: 10 Юни 2009 Мнения: 1
|
Пуснато на: Сря Юни 10, 2009 17:17 Заглавие: Схема на програматор |
|
|
| Здравейте, интересува ме дали някой може да ми предложи схема за следното нещо: програматор, който да записва данни от външен източник (пр. магнитна глава - става въпрос за директен запис) и след това да се прочитат тези данни чрез PC. Пр. програматор може да е EEPROM 24Cxxx или подобен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RM Опитен потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2008 Мнения: 680
|
Пуснато на: Чет Юни 11, 2009 12:12 Заглавие: |
|
|
| Обърни се към NASA - отдел извънземни технологии. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Чет Юни 11, 2009 12:15 Заглавие: |
|
|
| Това при всички положения не се нарича програматор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юни 11, 2009 13:08 Заглавие: |
|
|
| Намирисва даже на нещо не дотам легално ,като например четене на данни от кредитни карти и други подобни ?! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
madjurov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Юни 2005 Мнения: 175 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Юни 11, 2009 20:55 Заглавие: |
|
|
На това му викат скимиращо устройство! Ако го възпроизведеш успешно има награда - 5 календара! _________________ Бъдете здрави! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Юни 11, 2009 21:13 Заглавие: |
|
|
Айде стига толкоз.Засега получава за награда само катинар.Като прати на ЛС на модератор подробности,какво точно иска да прави и за какво му е-може и току виж отново да си види отключена темата.Ако разбира се това "нещо" не е в разрез със законите на страната (което междувпрочем силно ме съмнява).
А мене лично цялата тая работа повече ми намирисва на детински мечти в стил "морето е до колене"-чул е отнякъде,нещоси...
Което разбира се не е лошо.Особено ако се приложи напрактика в страните малко по-назапад от нас-по Испания,по Германия.Календарите току-виж от пет станали доста повече.А и ония загорели мургави испанци ще се радват на прясно и свежо скимиращо устройство в което да си ръгат кредитните карти.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|