 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kiko123 Нов потребител

Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 1
|
Пуснато на: Чет Мар 10, 2005 19:27 Заглавие: problem s tv sharp2132ck1 |
|
|
pomognete da remontiram edin tv Sharp 2132
kato se natisne distancionnoto, 4erveniq svetodiod zamalo sverva zeleno posle pak minava v standnye
Модерирано от RC
Този форум има определени правила, не е лошо да ги прочетеш и да се опиташ да ги спазваш. "Атакуването" на форума с n на брой съобщения които нищо не казват едва ли е правилната позиция.
Трите ти "съдържателни" теми съм ги обединил в тази.
Като гледам какво и как си написал, бих ти дал един съвет - обърни се към сервиз.
Нищо лично, но нямам усещането, че знаеш за какво става дума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Мар 10, 2005 21:10 Заглавие: |
|
|
| И аз съдейки по това как е зададен въпроса считам че не можеш сам се оправи.Затова го занеси в сервиз и дано някой колега се навие да го прави защото аз тая марка съм спрял да я приемам за ремонт въпреки че този модел долу горе подлежи на ремонт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|