 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
apxu Опитен потребител


Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 186 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Юни 13, 2009 0:10 Заглавие: |
|
|
Икономията е голяма. Шест смеситела са в мамента до сега не съм вдигнал предпазителя на бойлера. Вече 5 месец ...
С радиатор от кола става, от там така ще топлоотдава колкото по добре да няма слънчеви панели, говоря в случая когато температурата е сравнително ниска и е нужна покачването и. _________________ 70% от потребителите използват 30% от възможностите на техниката,а останалите 30% използват 70% от възможностите на същата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|