 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
geordgeo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2007 Мнения: 171 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 26, 2009 9:52 Заглавие: Търся тази антика:uPD75206GF |
|
|
Здравейте!От доста време се сблъсквам с този чип и понеже знам,че е много вехт молбата ми е ако някой го има в някоя стара забравена антика да се обади и да се разберем за цена.Не,че ми се вярва да стане нещо,ама знае ли човек...А иначе се среща в управлението на дисплеи на минисистеми и видеоапарати,особено с марката "SONY"!
За връзка на тел:0898 476 433,Жоро,София или на e-mail. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 26, 2009 16:53 Заглавие: |
|
|
| Това е едночипов микроконтролер с вътрешна еднократно програмируема ROM памет ,едва ли ще стане ако не е от същото устройство ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
geordgeo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2007 Мнения: 171 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юни 28, 2009 22:57 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на ELP за информацията,предполагам,че е така,както казва той.В такъв случай да спомена,че ми трябва за ресивър SONY STR-AV270... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|