| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 16:24 Заглавие: |
|
|
Не е това.
Ако я има е отделна лепенка, не тази която е с кинескопа.
Edit: Всищност това което си дал би трябвало да е модела на телевизора. Само това ли пише?
Личи ли да е имало още нещо което да е откъснато? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 16:28 Заглавие: Търся схема за Philips |
|
|
| Другата лепенка е модела на кинескпа и друга няма |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 17:42 Заглавие: Търся схема за Philips |
|
|
Колеги може ли да ми изпратите дъмп за този модел телевизор- 20GX8552/59R .Предполагам че този надпис който се появява при стартиране ще изчезне .
Телевизора стана 2 часа си работи без проблем . Пробвах отново и поставих старата памет и телевизора отново започна да се магарясва. Предполагам че ако презапиша новата памет ще се махне надписа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 17:58 Заглавие: |
|
|
Е какъв е проблема да прочетеш старата и да я запишеш на новата?
И да видиш какво ще стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 18:08 Заглавие: Търся схема за Philips |
|
|
Това го направих и се получи следното - на първа програма екрана става тъмен и говора изчезва и нама дори графиката на дистанционното иначе на другите си работи нормално .
Сега е поставена отново празна и телевизора си функционира нормално , само когато го изключиш от захранването и го стартираш се появява надписа ,след като го поставиш в дежурен режим и го стартираш се появява Eror 2 и след това изчезва и не се появява . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 18:16 Заглавие: |
|
|
Това вече е от сферата на черната магия
А като вдигнеш яркостта и я настроиш пак какво става?
И под "първа програма" какво разбираш - програмата настроена и запаметена на първа позиция или нещо друго?
P.S. Почна да ми писва постоянно да вървя след теб и да ти събирам постовете пуснати един след друг в рамките на няколко минути!
Научи се накрая, че има бутон за целта  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 18:23 Заглавие: Търся схема за Philips |
|
|
| Под първа програма разбирам вход номер 1 за запаметяване . Даже и при максимална яркост екрана е тъмен . Опитах да запаметя някоя програма на 1 но в момента на запаметяване екрана става тъмен и изчезва звука . Сега с новата памет запаметих всичките си програми от кабелната и няма никакви проблеми само дето изчезнаха готовите настройки за звук и картина |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 19:11 Заглавие: Търся схема за Philips |
|
|
| Презаписах паметта с дъмпа който ми изпратихте но надписите отново се показаха на екрана при первоначално стартиране . Този телевизор може ли да влиза в сервизен режим? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 05, 2009 19:52 Заглавие: |
|
|
Да, може.
И е обозначено на схемата му. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|