| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
atanaspopov Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2004 Мнения: 195 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Юли 07, 2009 19:29 Заглавие: MCZ3001D от Кузмов |
|
|
Здравейте
Някой може ли да сподели мнение за MCZ3001D от Кузмов електроникс. Налага ми се подмяна на тази схема на шаси FE2 и ако някой е купувал от там моля да сподели дали не се е сблъсквал с прблем при този доставчик.
За информация.
Телевизора работи, но след определено време работа и следващ рестарт на телевизора, тв не се включва. Диода мига 11 пъти. Кондензаторите в захранването са сменени.
Благодаря
Последната промяна е направена от atanaspopov на Нед Юли 12, 2009 22:55; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юли 07, 2009 20:11 Заглавие: |
|
|
При мене имам на склад 100% читави-писал съм ти на лични. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Вто Юли 07, 2009 21:08 Заглавие: |
|
|
Не вярвам да е от чипа , но за всеки случай ТУК има читави /поне седем съм сложил-без забележки/... _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
atanaspopov Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2004 Мнения: 195 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Юли 12, 2009 22:55 Заглавие: |
|
|
Здравейте
На Божилов схемата свърши работа. Една корекция:
миганиятя са 11 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|