| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Вто Юли 07, 2009 22:56 Заглавие: |
|
|
А ако ползваме едно тиристорче и едно ценерче с две три съпротивления около тях-получаваме едно надеждно зарядно което следи акумулатора по напрежение и постигаме заряд еднополупериоден с всички плюсове от това. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Юли 08, 2009 9:00 Заглавие: |
|
|
Ами вземи от другаде тогава.Аз ползвам КОНРАД-ските акумулатори повече от 10 години и нямам никакви проблеми.За разлика от акумулаторите,купувани от други места. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Юли 08, 2009 22:16 Заглавие: |
|
|
radev би ли пояснил по подробно с тиристора схемата  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 5:29 Заглавие: |
|
|
110 тиристорни схеми от Р.Марстън ,предполага се за това става въпрос .
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kolo Активен потребител

Регистриран на: 27 Юни 2006 Мнения: 59 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 17:29 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички!Остава да тествам различните схеми и да видим кое как е  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikarlo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 470 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Юли 16, 2009 6:48 Заглавие: |
|
|
Още в първото си питане даваш задание не за зарядно, а за буферирано захранване. Разликата е съществена: зарядното се използва "Off Line" и трябва да притежава редица качества като "най-интелигетните" "подушват" състоянието на акумулатора и избират най-благоприятния режим и времетраене на зарядния процес. Това е причината да съществуват множество видове устройства, които често дори си противоречат.
Твоят случай не е такъв - при всички буферирани захранвания се използват захранващи устройства със строго фиксирано изходно напрежение (равно на напрежението на зареден акумулатор, в твоя случай 14.5V) и ограничение по максимален ток (10А например). С други думи - точно характеристиката на ТЕСовете от едно време. Можеш да го допълниш със схема, която пази акумулатора от дълбок разряд (т.н. LVD автоматика - Low Voltage Disconnect). Напр. под 10V да се изключи товара. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Юли 16, 2009 14:47 Заглавие: |
|
|
Проблема ми беше самото зареждане иначе останалата част работи отлично!Но понякога не се използва на акумулатор с месеци и се презарежда а това са 30-50 акумулатора за подръжка... мн нерентабилно излиза Затова исках да му направя някакво зарядно по-интелигентно.. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|