 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Пет Юли 17, 2009 19:06 Заглавие: |
|
|
Явно по голяма от тази която му подаваш,нали това си установил и ти. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalinskiaaa Активен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2005 Мнения: 55 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Юли 17, 2009 19:12 Заглавие: |
|
|
| Защо когато го пипам сработва? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Пет Юли 17, 2009 20:09 Заглавие: |
|
|
| Слагай вместо 1М, по-голям тример-2М2, например. Такъв сложи и вместо R1 и го постави на максимум. После-настройка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalinskiaaa Активен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2005 Мнения: 55 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Юли 17, 2009 20:35 Заглавие: |
|
|
| Нямаше промяна при промените предложени по-горе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 17, 2009 21:41 Заглавие: |
|
|
Абе ти четеш ли внимателно какво ти пишат хората за това устройство | Цитат: | | With a 5V supply the trigger level is 3.6V. | ,къде мислиш че имаш 4Vpp на изхода на звуковата карта. От пипането реагира поради високото входно съпротивление и индуцираното в тялото напрежение ,намали захранването на 3 волта ,да смъкнеш прага на сработване ,или тури допълнителен усилвател K=5 за да работи схемата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|