 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
branko_ Активен потребител

Регистриран на: 18 Юли 2008 Мнения: 88 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Нед Юли 19, 2009 21:55 Заглавие: |
|
|
благодаря че сте така отзивчиви, може ли някаква схема с ТО-3 не ми е проблем мястото
това с tda2050 ме заинтригува може и него да го изпробвам някоя изпипана схема да предложите ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Юли 19, 2009 22:31 Заглавие: |
|
|
Паралелно на C1,C4 слагаш 100nF/63V.На C6 2,2uF/63V & 100nF/63V.R6 да е 0,5W.Захранване до 46В!Схемата е в атача.Да не те притеснява, че пише TDA2030,2050 пасва отлично . И не я пускай с товар под 4 ома....
п.п. може да вдигнеш C4 на 47 или 100uF.Би трябвало да е по-добре..Както и C3 на 1000uF/50V който заедно със C5 трябва да са на максимално близко разстояние до чипа.Който е хубаво да има и паста на радиатора.А от делно си слагаш 10000uF/50V & 100nF/63V след греца..
Отвори PDF а на чипа и виж там си пише от колко до колко волта работи като там са дадени примерно +- 9 до +-18V.При теб за еднополярно е сбора им т.е. примерно от 18 до 36V..
п.п.2 AN7164N Е 47W @ 8om захранване до 30V като препоръчително на 28V.Доста ме впечетли едно време как скъсваше от бой 18" 8оm/300W професионални колони.Проблема и е, че не е добре да се пуска под 6 ома.На 4ома се появяват едни пукания който не са мн хубави... _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|