 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
devil-xp1 Нов потребител

Регистриран на: 19 Юли 2009 Мнения: 14
|
Пуснато на: Пон Юли 20, 2009 18:01 Заглавие: продавам дъно |
|
|
продавам следното дъно:
дъно-ASUS P5QL SE -75лв
сокет-775
чипсет-P43
подържа рам-667,800,1066mhz
FSB-до 1600mhz
съвместимо с всички нови процесори на интел.
дъното е пълен комплект,с гаранция 2 години.Кутия,книжка,кабели....
http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=534814
за сериозни е възможен лек коментар на цената.
град:горна оряховица
контакт: Л.С или скайпа: devil-xp1
куриер:работя с еконт |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
devil-xp1 Нов потребител

Регистриран на: 19 Юли 2009 Мнения: 14
|
Пуснато на: Пет Юли 24, 2009 13:38 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|