| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 9:01 Заглавие: |
|
|
Сашо,ха дано да си прав.
Без да влизам в сверата на политиката-
| Цитат: | | поне да спрем да падаме надолу |
То напоследък народа почна и на това да се радва-ако не вършат нещо управниците,то поне да не пречат и да не вредят.Как беше лафа-"Сиромах човек и на половин п**ка се радва"  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 14:23 Заглавие: |
|
|
Просто сме държава на "Изгряващия майтап".Те се като са тръгнали да не почнат и да искат данъци от тия който пишат по форумите?Нали и те извършват някаква трудова дейност!? Протресен съм..
п.п. Значи ще има професия "Блогър"  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 15:44 Заглавие: |
|
|
| eler написа: | | извършват трудова дейност |
Като гледам не сме далеч от времето когато един напълно безработен човечец,ако рече да си изсекне носа-това секнене ще се счита за трудова дейност(все пак от чисто физическа гледна точка извършва "работа",съответно прилага "усилие").Сигурно ще се казва "данък-сопол".
Pecunia non olet! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 15:47 Заглавие: |
|
|
| Прочети примера с велосипедиста, който дадох преди! Мале-мале! Да ама не-е! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 16:23 Заглавие: |
|
|
| DJ69VN написа: | | да не почнат и да искат данъци от тия който пишат по форумите? |
Това ако пък поискат аз ще гласувам с пет ръце щото като гледам колко чукчи се навъдихме.......  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 18:38 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | .. |
Аааа-а, и данък въздух.... , според обема.... И аз бих гласувал  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 21:02 Заглавие: |
|
|
Хи хи, да му мисли Пепи...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юли 24, 2009 17:16 Заглавие: л |
|
|
Добре де ... какво ще се плаща след като половината от сайтовете, че и по-голяма част от тях са на собствени сървъри и хостинги ?
За какво ще се плаща ? За информация, която върви по кабелите ли ?
Както е тръгнало ще се стигне и до данък върху пръднята. Ами да ...
Пръднеш на обществено място (всяко такова, което не е нашата къща) и хоп айде плащай. Издаваш звуци и изпускаш зловонна миризма (на боб, на салата с не много пресни домати ... ). _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|