 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
doxr Активен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2007 Мнения: 53 Местожителство: ВТ
|
Пуснато на: Пет Апр 24, 2009 7:44 Заглавие: Продавам лаптоп: Compaq Presario R3000 (Intel) Notebook PC |
|
|
Лаптопа е закупен от добрата стара Англия. Запазен е и няма одрасквания, удари или заливания. Пазен е добросъвестно, към него има ''вертикална'' чанта. Вади страхотен звук от JBL колонките, има изход за TV и външен екран. Параметрите му в детайли са следните:
• Intel® Pentium® 4 processor 3200 MHz (16 x 200) with Northwood Hyper Threading
• 768MB DDR SDRAM (512+256 MB) expandable to 2000 MB
• 80GB hard drive HITACHI
• DVD±RW and CD-RW combo drive HITACHI
• 15.4" WXGA high-definition widescreen display (BrightView)
• ATI® MOBILITY™ RADEON™ 9100 IGP (RS300M)
• Option:
Stereo Speakers JBL Pro - 3D enhanced Audio with speakers and a built-in microphone
3xUSB2.1
5-in-1 digital media card reader
TVOut SVideo
External Monitor Port
Инсталиран е ХР SP2 с лепенките му отдолу. Ориентировъчен е линка долу:
http://reviews.digitaltrends.com/review/1769-4/compaq-presario-r3000-review-specs
Лице за котакт: Димитър
Тел: 0887/60 69 53
Цена: 422 лв.
Обявата важи само за София
Запознай се с правилника на форума и си коригирай сигнатурата _________________ Dropbox - До 16 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
doxr Активен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2007 Мнения: 53 Местожителство: ВТ
|
Пуснато на: Съб Юли 25, 2009 7:12 Заглавие: |
|
|
корекция на цената със 100лв надолу \\\
320лв!! _________________ Dropbox - До 16 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|