| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Пет Юли 17, 2009 18:40 Заглавие: Продавам Marantz PM520DC без STK2250 |
|
|
 
Усилвателя е с изгоряло STK2250 и може да бъде ремонтиран или да се ползва карантията. Останалата електроника е напълно работеща! Даже и защитата. Има екстри като EQ Defeat и Subsonic. Захранането е +-45волта.
Намира се в Силистра. Работя и с куриери.
Цена: 60лв
за връзка ЛС или скайп okito1991 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Съб Юли 18, 2009 11:34 Заглавие: |
|
|
55лв
EDIT-
50лв последно
повече не мога да смъкна от цената
EDIT-
STK2250 оригинално струва 21лв. Мога да кажа от кой може да се поръча  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Нед Юли 26, 2009 18:21 Заглавие: |
|
|
40лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Вто Юли 28, 2009 10:32 Заглавие: |
|
|
| продаден |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|