| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Авг 13, 2009 18:29 Заглавие: Продавам усилвател MARANTZ PMA-520DC+подарък |
|
|
Продавам усилвател MARANTZ PMA-520DC, цена - 130лв,но подлежи на коментар, цвят шампанско, с много добър вид, 2х48w/8oma; 2x70w/4oma.Намира се в София , но няма проблем с куриер до друг град .Приемам разумен коментар на цената.Тегло - 7,6кг. Подарък към него ДВД плейър CYBERHOME за профилактика, с отличен външен вид (черен цвят).
http://www.dalavera.net/product/view/i/1417817/c/4
За контакт ЛС или скайп: yasharec |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PiRaT Активен потребител


Регистриран на: 12 Юни 2009 Мнения: 60 Местожителство: Под масата
|
Пуснато на: Съб Авг 15, 2009 20:41 Заглавие: r |
|
|
| Какво означава за профилактика? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 17, 2009 16:36 Заглавие: re: |
|
|
Здрасти, означава че единия ДВД плейър четеше без грешка (този който купи ти), а другия чете, но отвреме навреме не чете някои дискове, вероятно е за почистване, но не го ползвам и само ми заема място.
Нова цена 120лв.!!!!!!!!
Поздрави,Явор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 19, 2009 9:52 Заглавие: Нова цена! |
|
|
| Още малко корекция в цената - 110лв вече за двата апарата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 23, 2009 20:11 Заглавие: ре: |
|
|
Вече 105лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Авг 27, 2009 15:35 Заглавие: |
|
|
| Закръглявам цената - 100лв за Маранца+ДВД-то. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 30, 2009 23:33 Заглавие: re: |
|
|
Маранца му е било сменяно (явно не както трябва) СТК-то.
За смяна на СТК 2250 - (около18-20лв).
Цена на Маранца (без ДВД-то) вече неработещ (за смяна СТК 2250) - 60лв с коментар. Софиянци могат да го видят и на място, за други - пращам с куриер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Нед Авг 30, 2009 23:59 Заглавие: |
|
|
| Във форума има един колега, който продава читави СТК, обаче му забравих името ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Авг 31, 2009 0:03 Заглавие: |
|
|
Аз ще ти го припомня.
Ако му трябва нещо да ми пише на лични.Или там който го купи. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 01, 2009 12:36 Заглавие: ...55лв |
|
|
| Вече 50лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|