| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 12:02 Заглавие: Търся импулесен траф за SONY |
|
|
ТВ е доста дърто.Модела е KV27XS TD .Шаси не мога да определя.Захранването е на отделна платка вляво закаченa на ламарината на кинескопа.В дясно е закаченa платката с тунера и МЧУ.Всичко друго е долу на шасито.Трафа е син,залят отдолу и има надписи:
CEAG
40071046825
1-45-87-407
1-421-652-31
Схемата на захранването е uPC1394C _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 12:42 Заглавие: |
|
|
| Имам цели захранвания! Дай една снимка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 12:44 Заглавие: |
|
|
RX-2 e шасито, ама това едва ли ще те згрее, ако трафа е сдал багажа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 13:31 Заглавие: |
|
|
Трафа е видимо дефектен-сцепен и с късо в първичните.Слагам снимка в атача. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ГОГО ТОК Опитен потребител

Регистриран на: 17 Дек 2008 Мнения: 165 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 14:03 Заглавие: трансформатор |
|
|
| Дай те си кординатите. Трансформатора от мен , а транспорта от Вас . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 14:51 Заглавие: |
|
|
Гого адреса е на лични-благодаря за бързината и точността. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Сеп 09, 2009 11:37 Заглавие: |
|
|
Получих от колегата по горе тряф,но се оказа съвсем различен.Продължавам да търся горепосочения. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Сеп 09, 2009 12:43 Заглавие: |
|
|
bai_tishan, Още една-две такива сделки и ще намразиш марката SONY
... па и снимка има, и схема има, какво още?! -Снимай от към изводите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Сеп 09, 2009 13:20 Заглавие: |
|
|
Аз отдавна съм я намразил.В атача снимка на трафа-отдолу. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|