| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pilgrim Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2007 Мнения: 347 Местожителство: wild,wild world
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 1:50 Заглавие: |
|
|
| Vladek написа: | 1. Траф, един гретц до около 6-10 А(гретца струва около 3лв.).....
|
абе готин, що се обаждаш неподготвен!
я прочети по- внимателно всичко и тогава дрънкай щуротии.
 _________________ Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 13:47 Заглавие: |
|
|
| Tropper съгласен съм ,че в общия случай не е гарантирано диода за 5В да става директно за 12 ,освен това не мисля ,че има място за каране .Автора на темата може да пробва ,в най лошия случай ще опука диода ,захранването има защита и после да слага какъвто диод си иска. Ако ли пък смята ,че наличния на 12В става за желания от него ток -да не ги сменя ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 17:14 Заглавие: |
|
|
Да пробвам ама не ми върши работа захранване от комп заради 12 те волта а на мен ми тряват 20 волта  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 19:05 Заглавие: |
|
|
Я виж този, за 24V е, но гледам има тример за донастройка на изх. напрежение, може и да се свали с някой и друг волт:
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Пон Сеп 07, 2009 20:45 Заглавие: |
|
|
би свършило работа това захранване а цената на едно такова каква е и тока не ли малук за винтоверта в пиковите моменти и натоварен режим. за жалост немога да измеря мн добре стая калпава батерия и уреда ми отчита до 10А,подминава ги мн бързо _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pilgrim Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2007 Мнения: 347 Местожителство: wild,wild world
|
Пуснато на: Вто Сеп 08, 2009 7:09 Заглавие: |
|
|
Пичове не си губете времето- и с този блок винтоотверта ще спира, когато му хванете патронника с ръка- аз си го направих моя като му сложих тороид 1000 вата. _________________ Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimir_ki4ev Опитен потребител

Регистриран на: 10 Юни 2005 Мнения: 513 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 09, 2009 19:08 Заглавие: |
|
|
Я преди мача да си дам предложението .Защо не вържеш скапаните батерии парално на захранването.Тогава при старт ще помагат , колкото и да са сдухани.
АИДЕЕЕЕЕ НАЩЕЕЕЕ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Сеп 09, 2009 21:29 Заглавие: |
|
|
Да и това е някакъв варянт но примерно мойте са на късо няколко  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Сеп 16, 2009 8:56 Заглавие: |
|
|
май ще слагам литиево полиемрни батерии с индикатор да не ги преразрежда и зарядно за тях 5 келтки цената около20 долара за батерията ще държи повече и ще се зарежда за около час _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|