| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
SANDCASTLE Активен потребител


Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 61 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 10:46 Заглавие: Продавам оптики |
|
|
KSS-210A - 15 лв./ нови Япония
KSS-210B - 20 лв./ нови Япония
KSS-212A - 15 лв./ новa Япония
KSS-212B - 20 лв./ нови Япония
KSS-213A - 15 лв./ нови Япония
KSS-213C - 15 лв./ нови Япония
KSM 213 CDM - (KSS-213C)- с механика - 20лв./ нова
SOH-A1U - 40 лв./ нови
CMS - A30 NM6U (SOH-A1) - 25 лв./ нови
CMS - A30 AG6 (SOH-A1) - 25 лв./ нови
CMS-A30 M6 - 10лв./ нови - само механика
SOH-DP1U - 40 лв./ нови
CDM 12.4 - с механика - 20 лв./ нова
DAX-22E
RCD1.3D - с механика - 40 лв./ нова
RCTRH8121AFZZ - 50 лв./ нова - Япония
RCTRH8121AFZZ - 30 лв./ употребявана
SF91-8/5 - с механика - 22 лв./ нова
SF91-8/5 - с механика - 10 лв./ употребявана
SF-P100 - 30 лв./ нова
SF-P101 - с механика - 40 лв./ нова
SFP101N - с механика - 10 лв./ употребявана
HOP-M3 - с механика - 25 лв./ нова
TPM33ML - с механика нова
TPM331ML - с механика употребявана
Оптиките са от Англия.
За сериозни е възможен коментар по цените. _________________ НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН
Последната промяна е направена от SANDCASTLE на Нед Юли 26, 2009 18:21; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 17:44 Заглавие: |
|
|
| Освен цените ме интересува какво производство са? Нови ли са? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 23, 2009 21:05 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Цена 50 - 60 % от тази в магазина. |
колега ,в разни магазини има разни цени ,дай твоите ,не ми излизай с номера на "Амета" -колко даваш ?! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SANDCASTLE Активен потребител


Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 61 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Сря Сеп 09, 2009 23:12 Заглавие: |
|
|
 _________________ НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k810 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 1687 Местожителство: Несебър
|
Пуснато на: Чет Сеп 10, 2009 0:08 Заглавие: |
|
|
| Разликата на KSS 213 от магазина е 1 лв,в кацарски даже се среща с 4 лв по евтина, някой спомена цени 50-60% от магазина ) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 10, 2009 9:44 Заглавие: |
|
|
Цената в случая е нещо много относително,като понятие.Отдавна отмина времето,когато се продаваха КТ315 в пликче,с картонче с щампа ГОСТ и отпечатена още в завода цена 3лв50ст.
Така да си се замислял че оптики се правят от много производители и навсякъде качеството (сиреч и цената) е различно  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Чет Сеп 10, 2009 11:02 Заглавие: отговор |
|
|
| тьрся KSS-313,струва кьм 100 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 10, 2009 11:06 Заглавие: |
|
|
maro71,и това кво общо има с цялата тема Или да плеснеш и ти още нещо ни в клин ни в ръкав дето няма нищо общо с темата...
Първо въпросната оптика не струва толкоз(поне при мен).Второ-пусни си самостоятелна тема със всички надписи по оптиката и детайлни снимки на самата оптика.Трето-пратил съм ти цени на лични на тия 313ки които се предлагат при мене. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|