 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DMC Нов потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 32
|
Пуснато на: Нед Сеп 13, 2009 15:41 Заглавие: Търся си хубава звукова карта |
|
|
Здравейте,
търся да си купя читава звукова карта - нещо Creative Live, Audigy1, Audigy 2 или нещо подобно. Може и някоя yamaha. Не ми трябват 5-7 канални. Стерео ще слушам. Някой ако има нещо за разкарване да пише тук или skype: freshkidicebg
Поздрави! _________________ Ако схемата ти тръгне от първия път значи нещо си объркал.Раглобявай и прави на ново! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Сеп 13, 2009 17:52 Заглавие: Re: Търся си хубава звукова карта |
|
|
Щом ти трябва стерео, разгледай PCM2707,06.При правилно направена платка , схема и подбор на елементна база след като го чуеш ще забравиш за по - горе изброените от теб марки  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|