| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Пон Сеп 14, 2009 19:43 Заглавие: Купувам пералня |
|
|
Купувам пералня да е автоматична може татрамат перла или нещо подобно
Последната промяна е направена от mospec на Вто Сеп 15, 2009 20:47; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Сеп 14, 2009 20:44 Заглавие: Re: Купувам пералня |
|
|
Оправи си поста ...
Последната промяна е направена от emoome на Вто Сеп 15, 2009 20:54; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 8:28 Заглавие: |
|
|
А пък за препинателни знаци да не споменаваме.....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 11:29 Заглавие: |
|
|
Старата жена е нужно да работи и да е от София, ако има превоз?
Това разбрах аз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 11:57 Заглавие: |
|
|
И най-добре е заплатен превоза......  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 20:48 Заглавие: |
|
|
| Купувам пералня да е автоматична може татрамат перла или нещо подобно да работи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 20:52 Заглавие: |
|
|
Продавам SILTAL Чисто нова с програматор.Договаряне на лични. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|