| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 16:29 Заглавие: Купувам лан трансформатор TD1621C |
|
|
Може и нов ( макар че невярвам да има... ). Може и на платка да е нямам претенции.Само да работи!Попринцип ми трябва 1 бройка но и повече да има ще ги взема..Снимка има в атача. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 21:10 Заглавие: |
|
|
Имам такъв. Суича не работи за трафа не съм сигурен. Мога да ти го подаря (цялата платка), ама пак казвам - не му знам състоянието, да не стане така да се набуташ с куриера. Снимка в атача
P.P. Ще си разпоя само импулсния стабилизатор PJ34063 и дросела му. _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Сеп 15, 2009 21:55 Заглавие: |
|
|
Хах яко се е получила снимката Ами ако ти се занимава пращай пък да видим.. то най много да не тръгне Аз го подкарах с друг но не се впадат пиновете и е голям компот...Иначе тоя wireless за 5 ти път се прероди  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|