| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gyx4o Нов потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 34
|
Пуснато на: Вто Мар 15, 2005 22:07 Заглавие: Схема на програматор |
|
|
| Търся схема на програматор който не е труден за изработка и да може да записва 27c256 & 27c512 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Мар 15, 2005 22:32 Заглавие: |
|
|
и аз търсих лесна ама няма.така че в момента си събирам WILLEM.  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gyx4o Нов потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 34
|
Пуснато на: Сря Мар 16, 2005 17:40 Заглавие: |
|
|
Може ли да ми пратиш схемата и инфо за нея?
gyx4o (at) abv (dot) bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kolyo Tsonev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Дек 2003 Мнения: 249 Местожителство: Русе
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YAMAHA88 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 121 Местожителство: VARNA
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 22:09 Заглавие: |
|
|
| къде е схемата така и не я видях |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 9:29 Заглавие: |
|
|
WILLEM е много хубав програматор, но е доста сложен за самостоятелно изпълнение. Моето мнение е да поразгледаш тук: http://programatoribg.com/ и после да решиш кое ще ти е от полза. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valentin subashov Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2005 Мнения: 233 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 15:44 Заглавие: |
|
|
| На основата на WILLEM е и EZO FLASH,кайто е на едностранна платка и е предназначен за любителска изработка.На сайта на WILLEM трябва да има линк към схемата и платката на EZO FLASH.Имат и специален форум. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 20:06 Заглавие: |
|
|
| Езо флаш е специализиран за флаш памети ,не поддържа 27ХХХ ,не давай грешна информация ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valentin subashov Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2005 Мнения: 233 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 20:11 Заглавие: |
|
|
| Езо флаш е по същата схема на Виллем(разликите са много дребни) и работят с една и съща програма-тази на Виллем.Аз съм си направил Езо Флаш(стабилизаторите в захранването са като на Виллем) и съм чел с него 27256,27С256 и 27С512.Нямам ултравиолетова изтривалка и не съм записвал обаче. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 22:28 Заглавие: |
|
|
Абе не те знам какво си правил ,но няма преобразователи за програмиращо напрежение ето какво пише самия Езо ,дано да схващаш английски - EZoFlash (ezoflash, ezoflash2)
Oriented to reprogram satellite CAM TSOP-32 flash memory-
AT29C040A, W29C040, SST28SF040A, LE28F4001, AM29F002NBT, AM29F010
Cheap (no expensive adapter socket), compact and easy assembling
(no jumpers and switches, no 5/12/21V converter, easy design adapter). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|