| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Съб Сеп 26, 2009 9:32 Заглавие: |
|
|
Е все пака някой не знае ли за какво е бутончето  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Сеп 27, 2009 13:17 Заглавие: |
|
|
Въпросното ключе е предназначено за да "разпознава" апарата част от оригиналните зарядни пакети на Кодак понасящи ускорен зарад (с по-голям ток) и не е за Li-еви батерии във всякаквите им форми.
Не си играй  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Нед Сеп 27, 2009 13:22 Заглавие: |
|
|
Мерси  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Пон Сеп 28, 2009 16:49 Заглавие: |
|
|
Остана още един въпрос дали мога да зареждам литиево-йонните батерии със зарядно за GSM?Имам за нокия Nokia 1208 5V изправено 350ma.
Или това е само напрежението което се подава към телефона и сичко останало е в тела. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Сеп 28, 2009 16:51 Заглавие: |
|
|
| milev написа: | | ...Или това е само напрежението което се подава към телефона и сичко останало е в тела. |
Точно там е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Пон Сеп 28, 2009 18:10 Заглавие: |
|
|
| OK.Повече няма да питам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|