 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ikarlo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 470 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Сеп 06, 2009 12:54 Заглавие: |
|
|
Малко закъсняло включване, но ми хрумна сега: сателитните приемници нямат ли памет за позициониране на чинията, честотата, поляризацията...
Камерата се монтира на позиционер от сателитна чиния, вместо честотата ще се командва оптиката (вариото)?! Признавам си - лично не бих се заел, ама знае ли човек до какво може да го докара нуждата... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DeepGenie Нов потребител


Регистриран на: 27 Авг 2009 Мнения: 3 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Сеп 19, 2009 22:38 Заглавие: PTZ Speed Dome Camera |
|
|
Аз лично бих предпочел решение с подходяща камера ...
PTZ Speed Dome Camera с няколко алармени входа
Тези камери подържат 'presets' - предварително зададени позици !
Ако активирането на съответната позиция се програмира да става по активиран алармен вход .. остава да закачим по един бутон за всеки лектор и voila
Избора на камера остава според възможостите на клиента
(трябва да се внимава много относно възможностите на камерата да реализира желаният в случаят алгоритъм на работа)
аз съм си фен на Pelco... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
leo^^ Нов потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 19
|
Пуснато на: Чет Окт 01, 2009 13:27 Заглавие: |
|
|
| Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|